Zpráva od Avrilina manažera

25. října 2008 v 14:16 | Miss. Avril[Q]a* |  Informace-Avril
Kritici si nemálo krát vzali Avril do pusy kvůli tomu,že musela zrušit několik koncertů v USA kvůli nemoci a v nedávné době také kvůli tomu,že prý nerespektuje jiné kultury (viz. málem zrušený koncert v Malajsii). Avrilin manažer Terry McBride se proto rozhodl napsat tento blog. Přečtěte si jej a dozvíte se,jak to tedy doopravdy bylo a že Avril není jen úspěšná zpěvačka,která vydělává a shrnuje peníze ale,že také dává. Pokud budete chtít článek zkopírovat,uvádějte zdroj!!!!
Avril a Asie
Trošku mě mate když vidím,že populace v Americe tolik podporuje negativní media. Tahle podpora poté poskytuje fámům a pomluvám ještě vzrůstat,získavat popularitu a poté peníze. Stránky jako perezhilton.com vydělávají miliony jen protože obsahují spoustu lží,pomluv a vůbec negativity a přesto my je ještě podporujeme. Tak mě napadlo,co by se asi stalo,kdybychom se my,ti,kteří nejsme slavní stali cílem této nenávisti. Myslíte,že by to ostatní chtěli číst a věřit tomu? Podporovali bychom to mluvením o tom? Nebo bychom si uvědomili,že je to prostě příznak velkého problému,problému který nemá nic společného se soucitem a láskou vůbec? Věřím,že když budeme podporovat fámy takovýmto způsobem,mluvit o nich apod. docílíme jenom tím,že otrávíme sami sebe.
Ale co,že to všechno má co dělat s Avril? No všichni víme,že ona vždycky byla a bude dobrým terčem pro média a novináře. Jako jeden z posledních důkazu je kauza "Avril příliš sexy pro Malajsii?". Vznikaly naprosté lži,že koncert byl zrušen. Koncert nebyl nikdy zrušen,pořadatelé byli spokojení,koncert byl zábavný a bez problémů jako vždy. Novinářům bylo několikrát řečeno,že je vše v pořádku,že koncert nebyl zrušen ale zřejmě nemohli přijmout pravdu. Místo toho udělali obrovský skandál. Co dlouhému a vymyšlenému příběhu o zrušeném koncertě však chybělo bylo,že 24letá Avril se stala světicí,která respektuje všechny kultury a jejich podmínky,plus vždy naslouchajícím člověkem. Co také chybělo je,že Avril v Asii odehrála nespočet koncertů hlavně v Číně aby získala peníze pro pomoc Asii po zemětřesení,které tam bylo. Jak média mohla zapomenout na 5 milionů lidí bez střechy nad hlavou? Dokážete si představit polovinu obyvatel Los Angeles bezdomovci? Avril vždy pomáhala charitě několika koncerty,písničkami,nebo projektem "Make A Wish" pro několik dětí. Avril z toho však nedělá velkou věc,nepotřebuje být viděna,navíc když jsou novináři zvyklí chovat se cynicky a nemůžou prostě uvěřit,že celebrita jako ona se zajímá o takové věci. Ano,Avril se stará a taktéž i její tým. Byl čas si ujasnit věci,nekritizovat ale mít pro určitě věci pochopení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.